Hürsoy Bad-ı Saba’da Son Villalar

HÜRSOY İNŞAAT , Hürsoy Bad-ı Saba projesi ile kullanıcılara, beklentilerilerin ötesinde bir yaşam alanı hazırlıyor. Hürsoy Bad-ı Saba Projesi 4.736,03 m2’lik alan üzerine 4+1 olarak 13 adet bağımsız villa ve bağımsız bahçeden oluşuyor..

Villa projemiz sizlere kalabalık düşüncelerden arınarak, Kalite estetik ve konforu ve sadece kendinizi mutlu edeceğiniz duyguları harekete geçirebileceğiniz dingin bir yaşam vaat ediyor. Tasarımıyla, kullanılan malzemesiyle, işçiliğiyle gerçek bir villa konforu sunuyor. Yeni, modern ve sıradışı çizgilerle, her detayı, her alanı özenle, sizin için günümüze ve geleceğe dair çözümlemelerle dizayn edildi.

Yazın bunaltan sıcaklarında serinliği doyasıya yaşayacağınız yüzme havuzu ve çocuk oyun alanı, her villaya ait bağımsız bahçe, otopark Hürsoy Bad-ı Saba Villaları’nın sizlere sunduğu ayrıcalıklardan sadece birkaçı. Sizlere şehrin karmaşıklığından uzak, modern çizgilerle tasarlanmış, huzur dolu günler geçireceğiniz, her şeyin elinizin altında olduğu, ailenizle mutlu anılar biriktireceğiniz, doğayla iç içe olacağınız bir yaşam alanı sunuyoruz.

Proje Detayları İçin Lütfen Tıklayın

DEVAM EDEN PROJELER