HÜRSOY GREENLIFE

Kocaelinin en seçkin ve prestijli sitesi olmaya aday olan projemiz yeni yaşam satandartları ile hayata geçiriliyor. 11.760 m² arsa üzerine 72 daire yapılacak olan HÜRSOY GREEN LIFE projemiz tüm projelerimizde olduğu gibi Hürsoy İnşaat’ın çevre ve insana olan saygısının göstergesi olan yeşil alana gerekli özeni göstererek ayrıcalıklı müşterilerimiz olan sizlere sunmaktadır.HÜRSOY GREEN LIFE konfor, teknoloji ve insanı, huzur ve dinamizmi buluşturan çağdaş bir anlayışla geliştirildi ve modern mimari anlayışına yeni standartlar getiriyor.Kartepe bölgesinin en değerli alanlarından birinde hayata geçecek olan HÜRSOY GREEN LIFE okul, kayak merkezi, alışveriş mekanları, hastane, havaalanı ve büyük marketler gibi önemli noktalarına yakın mesafededir. HÜRSOY GREEN LIFE konumuyla size isterseniz şehrin içinde, isterseniz kendi evinizde olmanın özgürlüğünü ve konforunu yaşamanın en kolay yolunu sunar. Kartepe’nin zengin tabiatını aratmayacak bitki örtüsü ve peyzajıyla, kendinizi her an doğaya yakın hissedeceksiniz. Sevdiklerinizle yılın bütün mevsimlerini bu bitki örtüsüyle hissedecek, doğayla iç içe yaşayacaksınız.Hafta sonu kat bahçenizde keyifle oturmak, avludaki yeşil alanda gezinti yapmak, çocuğunuzun güvenliğinden endişe duymadan vakit geçirmek, her şeye yakın ve bir o kadar da huzurlu bir yaşam sürebilmek… Kendiniz ve aileniz için daha fazlasını istemeye hazır olun.Aqua park havuzu, çocuk yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, tenis kortu, fitness salonu, cafeteria ve market içeren sosyal tesisi kendinizi değerli hissetmenizi sağlayacak.
Güvenli ve eğlenceli oyun alanları; çocuklarınızın yanı başınızda neşe içinde vakit geçirebileceği, sizin de huzur içinde onları izleyebileceğiniz renkli bir dünya sunuyor.Ferah girişi, size özel değerlendirilmiş geniş mekanları ve sosyal alanları ile kendinizi beş yıldızlı bir konforun içinde bulacaksınız. Günlük koşuşturmaların sonunda, enerjinizi ertesi gün için tekrar toplayacağınız; yeşili, doğayı evlerinizin içine davet edeceğiniz bir bahçe, keyfini çıkarmanız için sizi bekliyor. Dostlarınızla birlikte açık havanın enerjisini paylaşırken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.
Verimlilik esasına dayalı tasarım ve mimari anlayışla geliştirilen proje, her kattan Kartepe manzarası gören konumu, iç bahçeleri ve çevre düzenlemesiyle zengin bir peyzaj değerine sahiptir.
Çağdaş insanın ihtiyaç duyacağı tüm sosyal olanakları bir arada yaşayabileceğiniz Hürsoy Green Life’da rahatınız, güvenliğiniz ve mutluluğunuz için hiçbir detay atlanmadı.
Yeni bir evin çok ötesinde, yepyeni bir hayat biçimi… Kentin gürültüsü ve karmaşasından uzak, alabildiğine doğal bir ortamda, kent yaşamının tüm konforu ile iç içe bir hayat.
Son yıllarda büyük bir hızla gelişen Kocaeli’mizin önemli çekim merkezlerinden biri olan Kartepe İlçesinde yatırım değeri yüksek, merkezi konumda, sizlere uygun fiyat garantisi ve ödeme seçenekleriyle sahip olabileceğiniz bu projemizde de firmamıza gösterdiğiniz ilgiden dolayı şimdiden teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

DEVAM EDEN PROJELER