HÜRSOY SAPPHIRE

SAPPHIRE Kocaeli’nin en seçkin ve prestijli sitesi olmaya aday olan projemiz yeni yaşam satandartlan ile hayata geçiriliyor. 5617 m2 arsa üzerine 42 daire yapılacak olan HURSOY SAPPHIRE projemiz tüm projelerimizde olduğu gibi Hürsoy Inşaat’ın çevre ve insana olan saygısını göstergesi olan yeşil alana gerekli özeni ayrıcalıklı müşterilerimiz olan sizlere sunmaktadır.
HÜRSOY SAPPHIRE konfor, teknoloji ve insanı, huzur ve dinamizmi buluşturan çağdaş bir anlayışla geliştirildi ve modern mimari anlayışına yeni standartlar getiriyor.
Kartepe bölgesinin en değerli alanlarından birinde hayata gececek olan HÜRSOY SAPPHIRE okul, kayak merkezi, alışveriş mekanları, hastane, havaalanı ve büyük marketler gibi önemli noktalarına yakın mesafededir. HÜRSOY SAPPHIRE konumuyla size isterseniz şehrin içinde, isterseniz kendi evinizde olmanın örgürlüğünü ve konforunu yaşamanın en kolay yolunu sunar.
Kartepe’nin zengin tabiatını aratmayacak bitki örtüsü ve peyzajıyla, kendinizi her an doğaya yakın hissedeceksiniz. Sevdiklerinizle yılın bütün mevsimlerini bu bitki örtüsüyle hissedecek, doğayla iç içe yaşayacaksınız.
Haftasonu kat bahçenizde keyifle oturmak, avludaki yeşil alanda gezinti yapmak, çocuğunuzun güvenliğinden endise duymadan vakit geçirmek, her şeye yakın ve bir o kadar da huzurlu bir yaşam sürebilmek… Kendiniz ve aileniz için daha fazlasını istemeye hazır olun.
Yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, site içi otopark, 24 saat güvenlikli, yemyeşil huzurlu yuvanız.
Güvenli ve eğlenceli oyun alanlar; çocuklarınızın yanı başınızda neşe içinde vakit geçirebileceği, sizin de huzur içinde onlar izleyebileceğiniz renkli bir dünya sunuyor.
Ferah girişi, size özel değerlendirilmiş geniş mekanları ve sosyal alanlan ile kendinizi beş yıldızlı bir konforun içinde bulacaksınız.
Günlük koşuşturmaların sonunda, enerjinizi ertesi gün için tekrar toplayacağınız; yeşili, doğayı evlerinizin içine davet edeceğiniz bir bahçe, keyfini çıkarmanız için sizi bekliyor. Dostlarınızla birlikte açık havanın enerjisini paylaşırken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.
Verimlilik esasına dayalı tasarım ve mimari anlayışla geliştirilen proje, her kattan Kartepe manzarası gören konumu, iç bahçeleri ve çevre düzenlemesiyle zengin bir peyzaj değerine sahiptir.
Çağdaş insanın ihtiyaç duyacağı tüm sosyal olanakları bir arada yaşayabileceğiniz HURSOY SAPPHIRE’da rahatınız, güvenliğiniz ve mutluluğunuz için hiçbir detay atlanmadı.
Yeni bir evin çok ötesinde, yepyeni bir hayat biçimi… Kentin gürültüsü ve karmaşasından uzak, alabildiğine doğal bir ortamda, kent yaşamının tüm konforu ile iç içe bir hayat.
Son yıllarda büyük bir hızla gelişen Kocaeli’mizin önemli çekim merkezlerinden biri olan Kartepe ilçesinde yatırım değeri yüksek, merkezi konumda, sizlere uygun fiyat garantisi ve ödeme seçenekleriyle sahip olabileceğiniz bu projemizde de firmamıza gösterdiğiniz ilgiden dolayı şimdiden teşekkür eder, saygılanmızı sunarız.

DEVAM EDEN PROJELER