HÜRSOY GREENLIFE 2

Kocaelinin yükselen değeri Kartepe’de , 9084 m² arsa üzerinde kurulacak olan tamamı 3+1 daireden oluşan 64 konut inşaatı projemiz Hürsoy Green Life-2 en kısa zamanda hayata geçiriliyor.

Kartepenin almaya ve yaşamaya değer projesi Hürsoy Green Life-2 konumuyla size isterseniz şehrin içerisinde isterseniz doğayla içi içe olmanın özgürlüğünü sunuyor.

Her yeni projede müşteri ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak çağdaş yaşam alanları geliştiren Hürsoy İnşaat, Hürsoy Green Life-2 ‘de daireleri kullanışlı ve modern ihtiyaca uygun olarak tasarlamıştır.

Sağlıklı bir yaşamın gereği olan her türlü spor imkanını sunan Hürsoy Green Life-2 ‘de çocuklarında kolayca hareket edeceği güvenli ve eğlenceli oyun alanları tasarlanmıştır.

Doğaya zarar vermeyen tasarruf sağlayan malzemelerin kullanımına ve enerji verimliliğine özen gösterilen Hürsoy Green Life -2 özel peyzajlı bahçesi,yüzme havuzu, tenis sahası,hamam,sauna,seyir tepesi ve sosyal tesisiyle günümüz insanının yaşam tarzına uygun konut konsepti ile sizleri bekliyor.

DEVAM EDEN PROJELER